Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vanessa o golišavim slikama

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Vanessa Fan
Admin
Admin
Vanessa Fan


Broj postova : 303
Registration date : 01.10.2007

Vanessa o golišavim slikama Empty
PostajNaslov: Vanessa o golišavim slikama   Vanessa o golišavim slikama Icon_minitimesri oľu 05, 2008 8:06 am

Zvijezda više nego uspiješne Disneyjeve produkcije Gimnazijalci (High School Musical) se našla u skandalu sa sojim golišavim fotkama. Njezin publicist potvrdio je da je to ona na slikama, a i vidi se jer su slike slikane u istoj sobi. Znate da je u vezi sa Zacom Efronom i navodno te slike su bile samo za njega, hehe a mi ih vidimo, eto ti kad ne čuvaš svoje kak treba, ali ja i dalje mislim da je sve to samo ono promotivni trik, jer nije dugo bilo njezinih glazbenih vijesti, pa vjerojatno se radi o nečem u vezi toga, ali izabrati takav skandal za promociju di se vidiš skroz gol?? Nije mi jasno, ali šta ćete, to vam je Amerika, morate privuć pažnju. Neznam smijem li objaviti nude fotku ovdje, ali za nju ću vam dat link ok?




Vanessa je na svom my-spaceu napisala:

I know that there have been photos circling the internet today. I had NO intention for anyone to see those! However, I'm not going to be stupid and immature and try to deny anything. The photos were taken when I was sixteen. Sometimes when people are young, they make stupid decisions. I thought it was safe on my cellphone, but somehow someone got a hold of my phone and leaked the images on the internet for money. Now that I am 18, I realize that I have to be careful, and my lawyer is helping me to rid of the overly exaggerated incident. This has been a big learning experience for me and I know that nothing like this will ever happen again.Please ignore all rumors stating that I have been fired from Disney Channel and that my character in High School Musical 3 will be replaced. I am currently in the midst of filming the new Disney Channel movie. None of those rumors are true. For those of you who know about my relationship with Zac Efron, we are still together. None of those pictures were taken by him, or by anyone for that matter. He is a good man, so please don't put him to blame.I have to ask that you please keep the news a secret, but I just wanted to appologize to anyone who had come across the images. To all of the parents' out there, I am unbelievably sorry if I affended you or your children. I know that I am someone that younger kids look up to now. I hope that you understand that being under the public eye as an actress, it's hard to keep your private life private. If you see anyone with the images, please inform them with this message. Other than that, I would like to keep the whole insident under-wraps to help protect my career as an actress and vocalist. Thank you for reading my bulletin.Love always, Vanessa Hudgens
[Vrh] Go down
https://vanessahudgens.forummotion.com
Teica_01
Fan
Fan
Teica_01


Broj postova : 144
Location : Kutina, Moslavina
Registration date : 09.03.2008

Vanessa o golišavim slikama Empty
PostajNaslov: Re: Vanessa o golišavim slikama   Vanessa o golišavim slikama Icon_minitimeuto oľu 18, 2008 1:41 pm

Vanessa Fan je napisao/la:
Zvijezda više nego uspiješne Disneyjeve produkcije Gimnazijalci (High School Musical) se našla u skandalu sa sojim golišavim fotkama. Njezin publicist potvrdio je da je to ona na slikama, a i vidi se jer su slike slikane u istoj sobi. Znate da je u vezi sa Zacom Efronom i navodno te slike su bile samo za njega, hehe a mi ih vidimo, eto ti kad ne čuvaš svoje kak treba, ali ja i dalje mislim da je sve to samo ono promotivni trik, jer nije dugo bilo njezinih glazbenih vijesti, pa vjerojatno se radi o nečem u vezi toga, ali izabrati takav skandal za promociju di se vidiš skroz gol?? Nije mi jasno, ali šta ćete, to vam je Amerika, morate privuć pažnju. Neznam smijem li objaviti nude fotku ovdje, ali za nju ću vam dat link ok?




Vanessa je na svom my-spaceu napisala:

I know that there have been photos circling the internet today. I had NO intention for anyone to see those! However, I'm not going to be stupid and immature and try to deny anything. The photos were taken when I was sixteen. Sometimes when people are young, they make stupid decisions. I thought it was safe on my cellphone, but somehow someone got a hold of my phone and leaked the images on the internet for money. Now that I am 18, I realize that I have to be careful, and my lawyer is helping me to rid of the overly exaggerated incident. This has been a big learning experience for me and I know that nothing like this will ever happen again.Please ignore all rumors stating that I have been fired from Disney Channel and that my character in High School Musical 3 will be replaced. I am currently in the midst of filming the new Disney Channel movie. None of those rumors are true. For those of you who know about my relationship with Zac Efron, we are still together. None of those pictures were taken by him, or by anyone for that matter. He is a good man, so please don't put him to blame.I have to ask that you please keep the news a secret, but I just wanted to appologize to anyone who had come across the images. To all of the parents' out there, I am unbelievably sorry if I affended you or your children. I know that I am someone that younger kids look up to now. I hope that you understand that being under the public eye as an actress, it's hard to keep your private life private. If you see anyone with the images, please inform them with this message. Other than that, I would like to keep the whole insident under-wraps to help protect my career as an actress and vocalist. Thank you for reading my bulletin.Love always, Vanessa Hudgens

Vidjela sam te slike, ljudi su okrutni kad postaju to na Net. Vanessa o golišavim slikama 57357
[Vrh] Go down
http://mallena05.blog.hr
Amyicha
Mini Fan
Mini Fan
Amyicha


Broj postova : 35
Registration date : 13.06.2008

Vanessa o golišavim slikama Empty
PostajNaslov: Re: Vanessa o golišavim slikama   Vanessa o golišavim slikama Icon_minitimepet lip 13, 2008 12:09 pm

a joj i ona se jadna brine oko tog. a sad je normalno da se golišaveslike šalju na net. mislim da zvijezde šalju. malo malo čpročuje se ovaj se sliko gol ova se slikaal gola. tak da to nama nije niš novo niti nas to čudi. ona je zlato na sprema hane monthane ( ne znam joj pravo ime) . hana mointhana non stop šalje svoje privatne slike na net. pa bolje jednom golišave slike neg 101 slike u pijanom stanju. ili tak rečeno na drogirano. ma vanessa zalto si na sprema nekih hoho
[Vrh] Go down
Teica_01
Fan
Fan
Teica_01


Broj postova : 144
Location : Kutina, Moslavina
Registration date : 09.03.2008

Vanessa o golišavim slikama Empty
PostajNaslov: Re: Vanessa o golišavim slikama   Vanessa o golišavim slikama Icon_minitimesub lip 14, 2008 3:57 am

daa istina
Miley Cyrus joj je pravo ime
[Vrh] Go down
http://mallena05.blog.hr
Hana
Fan
Fan
Hana


Broj postova : 52
Location : Slav.Brod
Registration date : 22.06.2008

Vanessa o golišavim slikama Empty
PostajNaslov: Re: Vanessa o golišavim slikama   Vanessa o golišavim slikama Icon_minitimened lip 22, 2008 6:46 am

Šta ljudi rade za novac
[Vrh] Go down
Teica_01
Fan
Fan
Teica_01


Broj postova : 144
Location : Kutina, Moslavina
Registration date : 09.03.2008

Vanessa o golišavim slikama Empty
PostajNaslov: Re: Vanessa o golišavim slikama   Vanessa o golišavim slikama Icon_minitimečet lip 26, 2008 3:45 am

PA NIJE SE ONA SLIKALA ZA NOVAC!!!
Ona je to htjela se uslikat za privatno, i onda je netko valjda naišao na te slike i stavio na Net! A Zac se ne ljuti, a ni ona baš!
Vanessa o golišavim slikama 23599 Vanessa o golišavim slikama 12318
[Vrh] Go down
http://mallena05.blog.hr
Hana
Fan
Fan
Hana


Broj postova : 52
Location : Slav.Brod
Registration date : 22.06.2008

Vanessa o golišavim slikama Empty
PostajNaslov: Re: Vanessa o golišavim slikama   Vanessa o golišavim slikama Icon_minitimečet lip 26, 2008 4:48 am

Tea je napisao/la:
PA NIJE SE ONA SLIKALA ZA NOVAC!!!
Ona je to htjela se uslikat za privatno, i onda je netko valjda naišao na te slike i stavio na Net! A Zac se ne ljuti, a ni ona baš!
Vanessa o golišavim slikama 23599 Vanessa o golišavim slikama 12318

pa ne nego su ljudi našli sliku i dobili milijune za tu sliku!
[Vrh] Go down
Vanessa Fan
Admin
Admin
Vanessa Fan


Broj postova : 303
Registration date : 01.10.2007

Vanessa o golišavim slikama Empty
PostajNaslov: Re: Vanessa o golišavim slikama   Vanessa o golišavim slikama Icon_minitimepet lip 27, 2008 1:54 am

Koliko sam ja skužila, iz svih intervjua i toga ostalog, te slike su jednom slikane iz neke zezancije, i neko se dograbio Vanessinog mobitela i postao na net, znači da Vane, uopšte nije napravila te slike namjerno..niti ih postala, a što se tiče Miley Cyrus, otom potom, cura svaki dan posta na svoj myspace slike kako leži na jastuku u krevetu sa nekim dečkom, pa sutradan sa drugim, svašta!

nego, držimo se mi svog posla i ostavimo ih na miru, neka rade šta ih je volja
[Vrh] Go down
https://vanessahudgens.forummotion.com
Teica_01
Fan
Fan
Teica_01


Broj postova : 144
Location : Kutina, Moslavina
Registration date : 09.03.2008

Vanessa o golišavim slikama Empty
PostajNaslov: Re: Vanessa o golišavim slikama   Vanessa o golišavim slikama Icon_minitimepet lip 27, 2008 5:02 am

Imaš pravo.
[Vrh] Go down
http://mallena05.blog.hr
Sponsored content





Vanessa o golišavim slikama Empty
PostajNaslov: Re: Vanessa o golišavim slikama   Vanessa o golišavim slikama Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vanessa o golišavim slikama
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» moj vanessa art
» Vanessa 17 Again Premijera
» Vanessa ide psihijatru
» Vanessa na R&K u utorak
» Princess Vanessa

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Vanessa Hudgens News :: Vanessa News-
Forum(o)Bir: