Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Prijevod iz CosmoGirla!

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Vanessa Fan
Admin
Admin
Vanessa Fan


Broj postova : 303
Registration date : 01.10.2007

Prijevod iz CosmoGirla! Empty
PostajNaslov: Prijevod iz CosmoGirla!   Prijevod iz CosmoGirla! Icon_minitimepet lip 27, 2008 2:19 am

"Dok sam čekao Vanessu Hudgens sa snimanja CG photo shoota u Salt Lake Cityju gdje se snima High School Musical 3, razmišljao sam o njoj, kakva je, da li je prisvojila onaj 'ostavi me samu' izjavu zvijezda, zbog prejakog uticaja slave. Kada je Vanessa ušla u prostoriju, nosila je teksas hlače, usku majicu (Zacovu možda), uzela je kavu sa stola, i sjela sa mnom. Kada smo počeli pričati shvatio sam da je Vanessa drugačija. No, vratimo film. Prvi puta sam je upoznao u 2006. Bila je jedna djevojka koja je polako počela osvajati svijet. Bili smo zajedno na ručku. Stalno se povlačila i nije se toliko isticala. Voljela je svoju privatnost. Sada kada sam je sreo za photo shoot i intervju bila je jedna zabavna osoba koja je jako isticala od ostalih, stalno se šalila i pravila budalu od sebe. Dok sam je pitao neka pitanja, kroz glavu mi je sinuo skandal sa golim slikama, i zbog toga sam pomislio da je Vanessa jako naivna i nevina, i je. 'Obožavam gledati crtiće sa svojom sestrom (Stellom, 12.) osjećam se kao dijete, i ne brinem o ničemu'. Kako je bila školovana kod kuće pitao sam da li proživljava maturu kroz HSM, rekla je da. U jednom trenutku uzela je svoj laptop i potražila neku svoju reklamu kako bi se zajedno smijali. Reklama je neka sa njom dok je imala devet godina i bila je sa Joem Jonas iz The Jonas Brothers, bili su u nekim kostimima od medvjeda. Kako smo pričali o vezama upitao sam je kako joj ide sa Zacom. Po prvi puta tog dana bila je mrtva hladna, i rekla je 'Shvaćam to da su ljudi zainteresovani za moj privatni život, ali ne vidiš me da zadirem u tvoj'..Whoa, možda ju je taj skandal i naučio nečemu. Kada sam ju pitao o nekom savjetu za CG čitatelje, imao sam osjećaj da govori iz iskustva 'Kada nekoga volite, nemorate se truditi oko toga', rekla je, 'Završavate jedni drugima rečenice i imate isti smisao za humor'.
[Vrh] Go down
https://vanessahudgens.forummotion.com
Teica_01
Fan
Fan
Teica_01


Broj postova : 144
Location : Kutina, Moslavina
Registration date : 09.03.2008

Prijevod iz CosmoGirla! Empty
PostajNaslov: Re: Prijevod iz CosmoGirla!   Prijevod iz CosmoGirla! Icon_minitimepet lip 27, 2008 5:04 am

Hehe, pa pametna je ona, još ak je školovana kod kuće Prijevod iz CosmoGirla! 23599
[Vrh] Go down
http://mallena05.blog.hr
 
Prijevod iz CosmoGirla!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Vanessa Hudgens News :: Vanessa News-
Forum(o)Bir: