Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 BRAVO intervju

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Vanessa Fan
Admin
Admin
Vanessa Fan


Broj postova : 303
Registration date : 01.10.2007

BRAVO intervju Empty
PostajNaslov: BRAVO intervju   BRAVO intervju Icon_minitimesri oľu 05, 2008 8:07 am

BRAVO Engleski intervju (prevela sam ga)

BRAVO : Samo nam recite! Opet ste zajedno da?

Vanessa : Ehm, daa!

BRAVO : Bile su glasine da ste vas dvoje raskinuli jer je Zac zaljubljen u "Hairspray" glumicu Nikki Blonksy ...

Zac : To je nevjerovatno kako se glasine takve šire. Nikki i ja smo se samo družili na snimanju "Hairspray" filma i samo smo prijatelji. Ona je draga cura. Ali ona definitivno nije moja djevojka!

BRAVO : Da li je ovo prva veza za vas dvoje?

Zac : Sigurno zvuči čudno ali već samo imao curu u prvom razredu. I to jako dragu djevojku! Imao samo jako puno cura. (smijeh).

Vanessa : I ja sam također imala par veza do sada. Zašto ne? Zabavno je flertovati sa momcima!

Bravo : Zac, što najviše voliš na Vanessi?

Zac : Ona je fenomenalna osoba. Mogu se smijati sa njom, pričati sa njom i zabaviti se! Ne samo da je dobra cura već je i jako sexy i jaka žena!

Bravo : Da li ste osjetili neku kemiju kada ste se sreli prvog puta?

Vanessa : Upoznali smo se na audiji High School Musical 1 i odmah smo počeli čavrljati i polako se zaljubljivati. Režiser je nas stavio kao duo i zajedno smo pjevali glumili i zabavili se, osjetili smo oboje neku kemiju. Ja se jednostavno slažem se sa njim u svemu! Jako je cool snimati film sa Zacom. Mi se i slijepi razumjemo!

Zac : Vanessa mi je zapela za oči čim sam ju vidjeo. Ona sjaji naspram ostalih uloga u filmu!A i njen lik je takav!

Bravo : Vi se slažete u svemu. To nije slučajno, zar ne?

Vanessa : (smijeh) da!
[Vrh] Go down
https://vanessahudgens.forummotion.com
Teica_01
Fan
Fan
Teica_01


Broj postova : 144
Location : Kutina, Moslavina
Registration date : 09.03.2008

BRAVO intervju Empty
PostajNaslov: Re: BRAVO intervju   BRAVO intervju Icon_minitimeuto oľu 18, 2008 1:40 pm

Vanessa Fan je napisao/la:
BRAVO Engleski intervju (prevela sam ga)

BRAVO : Samo nam recite! Opet ste zajedno da?

Vanessa : Ehm, daa!

BRAVO : Bile su glasine da ste vas dvoje raskinuli jer je Zac zaljubljen u "Hairspray" glumicu Nikki Blonksy ...

Zac : To je nevjerovatno kako se glasine takve šire. Nikki i ja smo se samo družili na snimanju "Hairspray" filma i samo smo prijatelji. Ona je draga cura. Ali ona definitivno nije moja djevojka!

BRAVO : Da li je ovo prva veza za vas dvoje?

Zac : Sigurno zvuči čudno ali već samo imao curu u prvom razredu. I to jako dragu djevojku! Imao samo jako puno cura. (smijeh).

Vanessa : I ja sam također imala par veza do sada. Zašto ne? Zabavno je flertovati sa momcima!

Bravo : Zac, što najviše voliš na Vanessi?

Zac : Ona je fenomenalna osoba. Mogu se smijati sa njom, pričati sa njom i zabaviti se! Ne samo da je dobra cura već je i jako sexy i jaka žena!

Bravo : Da li ste osjetili neku kemiju kada ste se sreli prvog puta?

Vanessa : Upoznali smo se na audiji High School Musical 1 i odmah smo počeli čavrljati i polako se zaljubljivati. Režiser je nas stavio kao duo i zajedno smo pjevali glumili i zabavili se, osjetili smo oboje neku kemiju. Ja se jednostavno slažem se sa njim u svemu! Jako je cool snimati film sa Zacom. Mi se i slijepi razumjemo!

Zac : Vanessa mi je zapela za oči čim sam ju vidjeo. Ona sjaji naspram ostalih uloga u filmu!A i njen lik je takav!

Bravo : Vi se slažete u svemu. To nije slučajno, zar ne?

Vanessa : (smijeh) da!

=) Ajooj... Predobro glumi Nessa.
Zac ima pravo.
Al' malo mi Zac izgleda pede*a*to.. BRAVO intervju 98927
[Vrh] Go down
http://mallena05.blog.hr
 
BRAVO intervju
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Newsweek intervju
» Vanessa Hudgens - Bravo
» Vanessa Hudgens BRAVO - My scans

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Vanessa Hudgens News :: Vanessa News-
Forum(o)Bir: