Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPretražnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Shakira - napravila shakira.forumotion.com

Go down 
+2
NikEnrique
Vanessa Fan
6 posters
Autor/icaPoruka
Vanessa Fan
Admin
Admin
Vanessa Fan


Broj postova : 303
Registration date : 01.10.2007

Shakira - napravila shakira.forumotion.com Empty
PostajNaslov: Shakira - napravila shakira.forumotion.com   Shakira - napravila shakira.forumotion.com Icon_minitimepet lis 05, 2007 11:15 am

Shakira - napravila shakira.forumotion.com Shakira
[Vrh] Go down
https://vanessahudgens.forummotion.com
NikEnrique
Prolazni Fan
Prolazni Fan
NikEnrique


Broj postova : 27
Age : 30
Location : SPLIT
Registration date : 16.11.2007

Shakira - napravila shakira.forumotion.com Empty
PostajNaslov: Re: Shakira - napravila shakira.forumotion.com   Shakira - napravila shakira.forumotion.com Icon_minitimepet stu 16, 2007 12:45 pm

da,da tako je!!!!!najbolji forum o shakiri!!!!!!!!!!
a ovaj je najbolji forum o vanessi....hehe....je se ulizujen....
lol.....zezan se.....!!!! Shakira - napravila shakira.forumotion.com 75279 Shakira - napravila shakira.forumotion.com 75279
[Vrh] Go down
NikEnrique
Prolazni Fan
Prolazni Fan
NikEnrique


Broj postova : 27
Age : 30
Location : SPLIT
Registration date : 16.11.2007

Shakira - napravila shakira.forumotion.com Empty
PostajNaslov: Re: Shakira - napravila shakira.forumotion.com   Shakira - napravila shakira.forumotion.com Icon_minitimepet stu 16, 2007 12:49 pm

E INAČE JA SAN TI ONA SO DON'T BOTHER....
[Vrh] Go down
anchii00
Mini Fan
Mini Fan
anchii00


Broj postova : 36
Registration date : 19.10.2007

Shakira - napravila shakira.forumotion.com Empty
PostajNaslov: Re: Shakira - napravila shakira.forumotion.com   Shakira - napravila shakira.forumotion.com Icon_minitimepet stu 16, 2007 12:57 pm

ma http://shakira.forumotion.com/index.htm je najboji forum....a i ovaj je dobar.....bit ce mozd au buducnosti cak bolji od shakirinog....vidit cemo...
[Vrh] Go down
NikEnrique
Prolazni Fan
Prolazni Fan
NikEnrique


Broj postova : 27
Age : 30
Location : SPLIT
Registration date : 16.11.2007

Shakira - napravila shakira.forumotion.com Empty
PostajNaslov: Re: Shakira - napravila shakira.forumotion.com   Shakira - napravila shakira.forumotion.com Icon_minitimepet stu 16, 2007 12:58 pm

anchii00 je napisao/la:
ma http://shakira.forumotion.com/index.htm je najboji forum....a i ovaj je dobar.....bit ce mozd au buducnosti cak bolji od shakirinog....vidit cemo...

ahaa.....sve ćemo mi još vidit.... Shakira - napravila shakira.forumotion.com 569330 Shakira - napravila shakira.forumotion.com 439567
[Vrh] Go down
nelaanto
Prolazni Fan
Prolazni Fan
nelaanto


Broj postova : 3
Registration date : 16.11.2007

Shakira - napravila shakira.forumotion.com Empty
PostajNaslov: Re: Shakira - napravila shakira.forumotion.com   Shakira - napravila shakira.forumotion.com Icon_minitimepet stu 16, 2007 2:18 pm

ej ljudi jel znate možda kako da napravim na svom forumu isto da svi imaju te zvijezdice kraj korisnickog imena i da ti je avatar i smajlici kad pises post i sve ostalo kao ovdje i na shakira.forumotion.com na lijevoj a ne na desnoj strani???please help i oprostite sto sam off pa tako da ne bi bili još više off onda ako hocete ne morate napisat ovdje odg nego mi mozete poslat privatnu poruku ili na ovom ili na shakira ili na mom forumu....lol... Shakira - napravila shakira.forumotion.com 758968
[Vrh] Go down
nelaanto
Prolazni Fan
Prolazni Fan
nelaanto


Broj postova : 3
Registration date : 16.11.2007

Shakira - napravila shakira.forumotion.com Empty
PostajNaslov: Re: Shakira - napravila shakira.forumotion.com   Shakira - napravila shakira.forumotion.com Icon_minitimepet stu 16, 2007 2:20 pm

e da...KAKO TO DA SAM JA OVDJE MODERATOR A IMAM 2 POSTA UKLJUCUJUCI I OVAJ I....TEK SAM DOSLA NA OVAJ FORUM????!????????!??

Shakira - napravila shakira.forumotion.com 12318 ...ja sam....ZBUUUuuuUUUUnJENAAAA Shakira - napravila shakira.forumotion.com 310687
[Vrh] Go down
NikEnrique
Prolazni Fan
Prolazni Fan
NikEnrique


Broj postova : 27
Age : 30
Location : SPLIT
Registration date : 16.11.2007

Shakira - napravila shakira.forumotion.com Empty
PostajNaslov: Re: Shakira - napravila shakira.forumotion.com   Shakira - napravila shakira.forumotion.com Icon_minitimesub stu 17, 2007 1:37 am

nelaanto je napisao/la:
e da...KAKO TO DA SAM JA OVDJE MODERATOR A IMAM 2 POSTA UKLJUCUJUCI I OVAJ I....TEK SAM DOSLA NA OVAJ FORUM????!????????!??

Shakira - napravila shakira.forumotion.com 12318 ...ja sam....ZBUUUuuuUUUUnJENAAAA Shakira - napravila shakira.forumotion.com 310687

meni isto to nije jassno¨!!!!!!!!!!!hehehehehehe
[Vrh] Go down
p_che_lica
Mini Fan
Mini Fan
p_che_lica


Broj postova : 49
Age : 29
Location : Požega,Hrvatska
Registration date : 21.10.2007

Shakira - napravila shakira.forumotion.com Empty
PostajNaslov: Re: Shakira - napravila shakira.forumotion.com   Shakira - napravila shakira.forumotion.com Icon_minitimesub stu 17, 2007 10:44 am

meni je također to bilo neko vrijeme... hmm...
[Vrh] Go down
http://pchelicaizkvarta.blog.hr
NikEnrique
Prolazni Fan
Prolazni Fan
NikEnrique


Broj postova : 27
Age : 30
Location : SPLIT
Registration date : 16.11.2007

Shakira - napravila shakira.forumotion.com Empty
PostajNaslov: Re: Shakira - napravila shakira.forumotion.com   Shakira - napravila shakira.forumotion.com Icon_minitimesub stu 17, 2007 10:47 am

p_che_lica je napisao/la:
meni je također to bilo neko vrijeme... hmm...

to da nas privuku....hehehehe
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Shakira - napravila shakira.forumotion.com Empty
PostajNaslov: Re: Shakira - napravila shakira.forumotion.com   Shakira - napravila shakira.forumotion.com Icon_minitimesri stu 21, 2007 2:18 pm

Vanessa Fan vas je postavila za moderatora,iso miki. i ja sam modić..logirana sam dva puta na drugom imenu imam 44 posta al negdi je spam pa nisam mogla..
[Vrh] Go down
Teica_01
Fan
Fan
Teica_01


Broj postova : 144
Location : Kutina, Moslavina
Registration date : 09.03.2008

Shakira - napravila shakira.forumotion.com Empty
PostajNaslov: Re: Shakira - napravila shakira.forumotion.com   Shakira - napravila shakira.forumotion.com Icon_minitimeuto ožu 18, 2008 2:14 pm

NikEnrique je napisao/la:
p_che_lica je napisao/la:
meni je također to bilo neko vrijeme... hmm...

to da nas privuku....hehehehe

Da, i meni je to bilo Shakira - napravila shakira.forumotion.com 455509
[Vrh] Go down
http://mallena05.blog.hr
Vanessa Fan
Admin
Admin
Vanessa Fan


Broj postova : 303
Registration date : 01.10.2007

Shakira - napravila shakira.forumotion.com Empty
PostajNaslov: Re: Shakira - napravila shakira.forumotion.com   Shakira - napravila shakira.forumotion.com Icon_minitimeuto lip 10, 2008 7:36 am

Tea je napisao/la:
NikEnrique je napisao/la:
p_che_lica je napisao/la:
meni je također to bilo neko vrijeme... hmm...

to da nas privuku....hehehehe

Da, i meni je to bilo Shakira - napravila shakira.forumotion.com 455509

lol
[Vrh] Go down
https://vanessahudgens.forummotion.com
Sponsored content





Shakira - napravila shakira.forumotion.com Empty
PostajNaslov: Re: Shakira - napravila shakira.forumotion.com   Shakira - napravila shakira.forumotion.com Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Shakira - napravila shakira.forumotion.com
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Shakira u Da Silvano restoranu

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
 :: Celebs & Co :: Celebritie Art-
Forum(o)Bir: