Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPretražnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vanessa Hudgens u Austinu, Texas

Go down 
Autor/icaPoruka
Vanessa Fan
Admin
Admin
Vanessa Fan


Broj postova : 303
Registration date : 01.10.2007

Vanessa Hudgens u Austinu, Texas Empty
PostajNaslov: Vanessa Hudgens u Austinu, Texas   Vanessa Hudgens u Austinu, Texas Icon_minitimesri ožu 05, 2008 7:52 am

Vanessa Hudgens je pronađena u Austinu u Texasu, Snimali su u studiju Austin. Reporter koji je snimio ove slike je sa "ZA Angles" i napisao je: "Kada sam krenuo svojim putem, vidio sam neku gužvu u blizini. Malo sam se primaknuo i vidjeo Vanessu na nekoliko sekundi kako sjedi na redateljskoj stolici, ugrabio sam fotoaparat i slikao je, ona se slučajno okrenula i pobjegla...Nakon što sam obavio što sam trebao, krenuo sam da malo istražim. Našao sam mjesto snimanja, Studio Austin. Kroz stakla se baš i nije moglo vidjeti ali otišao sam iza zgrade. Tamo sam naišao na tri tjelohranitelja koji su čuvali zvijezde. Tu je bio i Vanessin, pa sam ga pitao kako im ide. On me prepoznao i rekao je da se Vanessa jako zabavlja, i odlično joj ide snimanje. Sprijateljila se sa Aly & AJ Michalka. Htio sam ga pitati da li mogu malo da provirim i slikam Vanessu, on se predomišljao i na kraju rekao ne. Slikao sam barem tri slike ali vrijedne!"
[Vrh] Go down
https://vanessahudgens.forummotion.com
 
Vanessa Hudgens u Austinu, Texas
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Vanessa Hudgens na snimanju Will
» Vanessa Hudgens - Much on Demand
» Vanessa Hudgens - Bravo
» Vanessa Anne Hudgens - TRL
» Vanessa Hudgens - NYC photoshoot

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
 :: Vanessa Hudgens News :: Vanessa News-
Forum(o)Bir: