Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Intervju za golišave slike

Go down 
Autor/icaPoruka
Vanessa Fan
Admin
Admin
Vanessa Fan


Broj postova : 303
Registration date : 01.10.2007

Intervju za golišave slike Empty
PostajNaslov: Intervju za golišave slike   Intervju za golišave slike Icon_minitimesri oľu 05, 2008 7:55 am

Kako se osjećaš sada u vezi skandala sa golim slikama?Mnogo sam bolje sada. Ne volim pričati o tome. To je bilo nešto privatno, što se tako nije moglo održati, a da se moglo i dalje bi to čuvala. Bilo je užaš, bila sam jako uzrujana zbog ovih slika. Nadam se da svim moji fanovi mogu naučiti nešto iz ove greške i da nadalje prave pametne odluke. Ne bih mogla proći kroz to da nije bilo moje obitelji,Zaca, prijatelja, & fanova koji su me podržavali cijelim putem.

Tko ti je rekao da su slike iscurile na internet?
Saznala sam od menadžera. Čuli smo neku novu priču u tabloidima i ostali smo zaprepašteni. Nakon nekoliko dana kasnije slike su izašle dok sam bila na odmoru u Austaliji. Hvala bogu, nisam bila kod kuće - bilo bi mi koma. Ali kad sam se vratila, bilo je ludo. Novinari su me čekali ispred aerdroma, morala sam zvati security..

Kako objašnjavaš svoju sitaciju sa mamom?
Bilo je otvoreno sa njom, i bila je jako slatka. Govorila je ' Pa, svako se može skinuti ako to hoće', moji roditelji su inače uvijek me podržavali gdjegod i štagod. Znaju da sam tinejdžer , i, da tinejdžeri nekada rade glupe stvari. Jako je teško ovih dana je imaš internet, i nemaš privatni život. Ništa nije privatno: Svako zna sve, i mogu naći sve o tebi. Nisi siguran ako misliš da jesi i moraš biti sjestan ljudi oko tebe.

Super je što je Zac stao kraj tebe kroz sve ovo. Prema tebi šta je najbolja stvar o njemu? Uvijek me razveseli. On doslovno zna kako da me nasmije. I jako je dobra osoba. I da, htjela sam da kažem, jučer sam bila na myspaceu i pročitala da je netko napisao da sam ja rekla "Zac je curica, želim muškarca",To uopšte nije istina ja volim Zaca.

Da li si ikad razmišljala o budućnosti sa Zacom?
Ne. Zabavno je imati dečka. Ona je i frend i jako je sladak. Lijepo je to. Ali samo vrijeme će reći. I dalje sam mlada, imam prijateljice i obitelj. Mislim da je definitivno najvažnije održati neki ritam u vezi. Mislim da djevojke znaju biti koma u vezi iako daju sve od sebe. Vole biti toliko unešene u vezi i dečka, znate? To se događa mnogim curama.

Da li si trudna sa Zacom? On je rekao jednom prilikom "Vanessa is not pregnant, leave her in peace!" "Stop with the rumors!" ?Ja?! Molim..Ma ne nisam. Čula sam i to. Neki su gledali moje slike i nešto primijetili ma da. Smiješni su. Nisam trudna sa Zacom Efronom. Mladi smo, pazimo se.
[Vrh] Go down
https://vanessahudgens.forummotion.com
 
Intervju za golišave slike
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» BRAVO intervju
» Newsweek intervju
» Slike sa snimanja Sneakernight spota
» Vanessa Hudgens Myspace nove slike

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Vanessa Hudgens News :: Vanessa News-
Forum(o)Bir: